Są kolejne Dyplomy

Kolejna grupa osób ukończyła szkolenie na Instruktora Dyscypliny Sportu – Pływanie. Szkolenie odbyło się w cyklu weekendowych zajęć składających się z wykładów oraz części praktycznej.

Na bloku teoretycznym uczestnicy poznali zagadnienia związane między innymi z anatomią ogólną i czynnościową aparatu ruchu oraz teorię sportu i treningu sportowego czy też fizjologię wysiłku fizycznego. Ważnym elementem tych zajęć jest dbałość by przyszli instruktorzy umieli uczuć w sposób pedagogiczny z indywidualnym podejściem do potrzeb ucznia.

Część praktyczna odbyła się na basenie gdzie uczestnicy poznali metody nauki pływania z wykorzystaniem pomocy jak deska czy makaron. Osobiście wykonywali każde ćwiczenie z zakresu podstawowej jak i zaawansowanej metodologii nauczania.

Kursanci mieli możliwość asystowania zajęć i hospitalizowali lekcje wrocławskiej szkoły pływania Władcy Wody. Była to doskonała okazja by zobaczyć szereg treningów dzieci i dorosłych.

Po zakończeniu kursu nadszedł czas na egzamin, podczas którego przyszli instruktorzy mieli za zadanie samodzielnie przeprowadzić zajęcia danej grupy wiekowej oraz stopnia zaawansowania.

Gratulujemy nowym Instruktorom Pływania i życzymy wszystkim wielu podjętych uczniów, wyszkolenia kolejnych olimpijczyków na miarę Agnieszki Czopek czy Roberta Szukały.

Serdecznie zapraszamy kolejnych kandydatów do wstąpienia w grono zawodowej kadry szkolącej jak Instruktor Dyscyplin Sportu – Pływanie.

kontakt :
Paweł 794-748-299 v Wojtek 794-748-298

szkoleniawsr@gmail.com